Z nami osiągniesz sukces

Posiadasz swój sklep stacjonarny, ale chcesz rozszerzyć działalność i wejść ze swoim asortymentem do sieci? A może posiadasz już swój e-sklep i zależy Ci na jego usprawnieniu i podniesieniu konwersji strony, a co za tym idzie - zwiększeniu sprzedaży? Niezależnie od powodów - dobrze, że trafiłeś do nas. Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy, który napędzi Ci ruch i zwiększy sprzedaż.

Posiadasz swój sklep stacjonarny, ale chcesz rozszerzyć działalność i wejść ze swoim asortymentem do sieci? A może posiadasz już swój e-sklep i zależy Ci na jego usprawnieniu i podniesieniu konwersji strony, a co za tym idzie - zwiększeniu sprzedaży? Niezależnie od powodów - dobrze, że trafiłeś do nas. Stworzymy dla Ciebie sklep internetowy, który napędzi Ci ruch i zwiększy sprzedaż.

Rozumiemy rynek e-commerce.
W naszej pracy, nieustannie musimy śledzić ciągły rozwój zmieniających się technologii, aby móc sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wiemy jak ważną rzeczą jest obecność produktów w wielu miejscach jednoczenie dlatego prowadzimy wielokanałowe działania marketinkowe (omnichanel). Zależy nam na tym aby Twoja firma zwiększała sprzedaż dzięki podążaniu wraz z nami za najnowszymi trendami.
Dostosujemy sklep do Twojej branży.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda branża ma swoją unikalną specyfikę, a każda firma ma swoją indywidualną strategię prowadzenia sprzedaży, dlatego oferujemy nieograniczoną możliwość customizacji oraz personalizacji sklepu internetowego. Zależy nam na tym, aby był jak najlepiej dostosowany do oczekiwań najbardziej wymagających klientów i idealnie wkomponował się w wewnętrzne procesy Twojej firmy.
Zadbamy o niezawodność indywidualnych rozwiązań.
Kluczowym elementem sukcesu każdej aplikacji e-commerce jest jej niezawodność, dlatego staramy się maksymalnie szybko uruchomić wersję MVP produktu. Po szczegółowej analizie wymagań względem projektu jesteśmy w stanie określić co i kiedy znajdzie się w pierwszej wersji sklepu. Takie podejście daje nam możliwość bardzo wczesnego testowania wdrażanych rozwiązań oraz pozwala na bieżąco śledzić postępy w pracy.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych rozwiązań

Intuicyjny i nowoczesny design

Dobrze zoptymalizowane podstrony

Pełna integracja z systemami zewnętrznymi

Integracja z wieloma metodami płatności oraz dostawy

technologie

Chcąc zapewnić rozwiązania ecommerce z najwyższej półki oferujemy nieograniczone możliwości w dostosowywaniu sklepów internetowych do indywidualnych potrzeb, szybki rozwój oraz łatwość integracji z innymi systemami. Wszystko to jest możliwe dzięki najnowszym technologiom, które towarzyszą nam na codzień.

Spree commerce

Spree commerce

Najważniejszym frameworkiem wykorzystywanym przez nas podczas tworzenia witryn e-commerce jest spree commerce, który został zbudowany z wspomnianego wcześniej Ruby on Rails. Spree doskonale sprawdza się nawet przy niestandardowym typie aplikacji e-commerce, ponadto jego szkielet powala na szybki rozwój poprzez zestawy rozszerzeń. Najpopularniejsze i najczęściej wykorzystywane funkcje to m.in. subskrybcja produktu, marketing, raporty czy promocje i miejsca dostawy. To wszystko połączone z możliwością zaprojektowania i rozwijania unikalnego front-endu czyni spreecommerce najlepszym rozwiązaniem do stworzenia naszej profesjonalnej platformy sprzedażowej.

Ruby on Rails

Ruby on Rails

Wybór bazowej technologi w której tworzymy aplikacje czy sklepy internetowe był dla nas bardzo ważną decyzją. Zecydowaliśmy się na najlepszy framework, którym jest Ruby on Rails. Został on zbudowany na jezyku progrmowania Ruby przez co oferuje wiele komponentów udanego projektu. RoR to poprostu szkielet aplikacji, model, który dostarcza struktury dla bazy danych czy usługi internetowej. Filozofia modelu pozwala nam na łatwe rozszerzanie aplikacji o nowe funkcje, niezależnie od jej zaawansowania. Największą zaletą Ruby on Rails jest jego szybkość rozwoju, dzieje się to za sprawą ekspresyjnego i zwięzłego języka Ruby oraz wielu biblioteką, które można wykorzystać w dowolny sposób poprzez otwarty kod.

Elastic Search

Elastic search

Do bardzo szybkiego przeszukiwania i przetwarzania ogromych ilości danych używamy technologii ElasticSearch. Składa się ona z dwóch kluczowych elementów. Pierwszym z nich jest full-text search, dzięki któremu jesteśmy wstanie stworzyć "inteligentną" wyszukiwarkę, domyślającą się czego szukamy. Drugim elementem jest natomiast Big Data, co oznacza żę Elastic poradzi sobie z bardzo dużymi ilościami danych.

Docker

Docker

Przy okazji używanych przez nas technologi warto wspomnieć o narzędziu które nazywa się Docker. Jest to oprogramowanie które umożliwa nam uruchomienie na każdym serwerze aplikacji zamkniętej w lekkim wirtualnym kontenerze. Co ważne kontenery możemy przenosić pomiędzy serwerami.

React

React

Kolejna technologia pomaga nam podnośić poziom UX naszych rozwiązań. React.js, bo o nim mowa, to biblioteka JavaScript, dzięki której stworzymy bardzo intuicyjny i dynamiczny interfejs graficzny. Jego głównym zadaniem jest maksymalizowanie płynności działania aplikacji, co przekłada się bezpośrednio na doświadczenia użytkowików podczas korzystania z stworzonym przez nas rozwiązań. Z tej technologi korzysta wiele znanych platform, m.in. Facebook, Netflix, Instagram, PayPal.