Planets

Blog

Czym jest Scrum i dlaczego warto go używać?

Wojciech Kozak2019-10-30scrum, framework

zobacz

Podczas produkcji oprogramowania jedną z najważniejszych kwestii jest sprawne działanie. Mówiąc o procesie twórczym, należy uwzględnić dodatkowo takie aspekty jak terminowość, czy chociażby spełnienie oczekiwań klienta. Jak połączyć ze sobą te wszystkie elementy? Bardzo pomocne wydaje się postępowanie według pewnej ramy metodycznej, która przekłada się na dobrą organizację pracy zespołu.

Przeczytaj cały artykuł

Cechy dobrego checkoutu

Artur Matlęga2019-10-17spree commerce, ux

zobacz

Zakupy internetowe z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Dzięki nim można zaoszczędzić swój czas, nie wychodząc z domu. Osoby, które korzystają z opcji zakupów internetowych, cenią sobie szerokie możliwości wyboru, jednocześnie stawiając na jasność zasad podczas zakupu. Pozytywne doświadczenia i prosty proces zakupowy to jedne z podstawowych kwestii, dzięki którym klient korzysta z danej oferty i nie zastanawia się nad przejściem do konkurencji.

Przeczytaj cały artykuł

Marka biznesowa - zbuduj swoją przewagę nad konkurencją

Magdalena Data-Urban2019-10-02html, css

zobacz

Współczesny rynek - zarówno w wymiarze tradycyjnym, jak i obszarze e-commerce jest mocno zorientowany na klienta i jego potrzeby. Marka jest jednym z głównych elementów marketingowych, którego zadaniem jest zbudowanie więzi pomiędzy przedsiębiorstwem a klientem. Ta relacja powinna być ugruntowana na wzajemnym zaufaniu. W jaki sposób wyróżnić się na tle tej konkurencji? Odpowiedzią na to pytanie jest zbudowanie mocnej marki biznesowej.

Przeczytaj cały artykuł