Planets

Nasze technologie

Zapewniamy najlepsze - sprawdzone i kompletne rozwiązania technologiczne. Naszym klientom oferujemy możliwość dostosowywania sklepów internetowych do indywidualnych potrzeb, szybki rozwój oraz łatwość integracji z innymi systemami. Wszystko to jest możliwe dzięki najnowszym technologiom, które wykorzystujemy w codziennej realizacji projektów.

Zapewniamy najlepsze - sprawdzone i kompletne rozwiązania technologiczne. Naszym klientom oferujemy możliwość dostosowywania sklepów internetowych do indywidualnych potrzeb, szybki rozwój oraz łatwość integracji z innymi systemami. Wszystko to jest możliwe dzięki najnowszym technologiom, które wykorzystujemy w codziennej realizacji projektów.

Ruby on Rails

Wybór bazowej technologii, w której tworzymy aplikacje, czy sklepy internetowe był dla nas kluczową decyzją. Zdecydowaliśmy się na najlepszy naszym zdaniem framework, jakim jest Ruby on Rails. Został on zbudowany na języku programowania Ruby, który oferuje wiele komponentów będących gwarancją sukcesu projektu. RoR jest ramą aplikacji, która zawiera rozwiązania problemów pojawiających się podczas programowania oraz najlepsze praktyki wykorzystywane do tworzenia dodatkowych funkcjonalności. Filozofia modelu przekłada się na łatwe rozszerzanie aplikacji o nowe funkcje, niezależnie od jej zaawansowania. Największą zaletą Ruby on Rails jest bardzo szybki rozwój aplikacji opartych o ROR. Jest to efekt ekspresyjnych i zwięzłych bibliotek języka Ruby, które mogą być wykorzystywane w dowolny sposób przez otwarty kod.

Spree commerce

Najważniejszym frameworkiem wykorzystywanym przez nas podczas tworzenia witryn e-commerce jest Spree Commerce, który został zbudowany ze wspomnianego wcześniej Ruby on Rails. Spree doskonale sprawdza się nawet przy niestandardowym typie aplikacji e-commerce. Ponadto jego szkielet umożliwia szybki rozwój poprzez zestawy rozszerzeń. Najpopularniejsze i najczęściej wykorzystywane funkcje to m.in. zarządzanie magazynem towarów i zamówieniami, wybór metody dostawy oraz płatności, obsługa kuponów rabatowych i możliwość korzystania z kalkulatorów promocji, generowanie raportów sprzedaży. Wszystkie te elementy w połączeniu z możliwością zaprojektowania i rozwijania unikalnego front-endu sprawia, że Spree Commerce jest najlepszym rozwiązaniem do stworzenia profesjonalnej platformy sprzedażowej.

React

Technologia ta wpływa na poprawę poziomu UX w naszych rozwiązaniach. React.js to biblioteka JavaScript, pomagająca stworzyć bardzo intuicyjny i dynamiczny interfejs graficzny. Jego głównym zadaniem jest maksymalizacja płynności aplikacji, czyli - doświadczeń użytkownika - podczas pracy nad rozwiązaniami, które stworzyliśmy. Z tej technologii korzysta wiele znanych platform - w tym Facebook, Netflix, Instagram, PayPal.

ElasticSearch

Wykorzystujemy technologię ElasticSearch, która służy do wyszukiwania i przetwarzania dużych ilości danych. Składa się ona z dwóch kluczowych elementów. Pierwszym jest wyszukiwanie pełnotekstowe, dzięki któremu jesteśmy w stanie stworzyć „inteligentną” wyszukiwarkę, zgadującą, czego szukamy. Drugim elementem jest Big Data, który opisuje szybki wzrost i dostępność danych - zarówno tych o stałej strukturze, jak i tych nieuporządkowanych. Połączenie opisanych elementów sprawia, że ElasticSearch jest w stanie obsłużyć ogromne ilości przetwarzanych danych.

Docker

Wśród technologii, z których korzystamy, znajduje się między innymi Docker. Jest to oprogramowanie wpływające na możliwość uruchomienia aplikacji w lekkim wirtualnym kontenerze. Co ważne, kontenery te mogą być przenoszone, dzięki czemu prace programistyczne wykonywane są w tym samym środowisku, co środowisko produkcyjne. To przekłada się na minimalizację ryzyka nieprawidłowego działania aplikacji.