Planets

Pokaż swoją markę w sieci

Świadomość marki jest jednym z najważniejszych aspektów rozwoju każdego biznesu online - niezależnie od branży. Silny brand wpływa na relacje firmy z klientami i umożliwia identyfikację jej produktów, czy usług. To z kolei przekłada się na rozwój przedsiębiorstwa i umocnienie pozycji rynkowej.

Świadomość marki jest jednym z najważniejszych aspektów rozwoju każdego biznesu online - niezależnie od branży. Silny brand wpływa na relacje firmy z klientami i umożliwia identyfikację jej produktów, czy usług. To z kolei przekłada się na rozwój przedsiębiorstwa i umocnienie pozycji rynkowej.

Unikalny pomysł

Unikalny pomysł

Dobry pomysł aplikacji internetowej powinien opierać się na własnej identyfikacji wizualnej - wykreowanej na potrzeby konkretnej branży. Stworzona przez nas unikalna koncepcja dostosowana do Twojego biznesu, będzie elementem, dzięki któremu utrwalisz wizerunek firmy w świadomości klientów, wyróżnisz się na tle konkurencji i osiągniesz sukces.

Użytkowy projekt

Użytkowy projekt

Odpowiednio zaprojektowana wizualizacja marki uwzględnia przede wszystkim doświadczenie użytkownika i użyteczność. Ma to ogromne znaczenie podczas procesu kreowania produktu. Dzięki wykreowaniu odpowiednich rozwiązań użytkownicy otrzymują oczekiwane doświadczenia online.

Kompleksowa realizacja

Kompleksowa realizacja

Projekt sklepu lub aplikacji internetowej wykonywany na zamówienie powinien być funkcjonalny i uwzględniać intuicyjne wrażenia użytkownika. Wyspecjalizowane usługi konsultingowe w zakresie technologii, interfejsu użytkownika/UX i doświadczenie w budowaniu marki przekładają się na stworzenie produktu odpowiadającego zamierzonym celom.

JAK PRACUJEMY

Stawiasz na szybki rozwój swojej firmy? Powinieneś działać dokładnie tam, gdzie oczekują tego klienci. Dowiedz się, co ich motywuje i jakie treści internetowe są skuteczne dla wybranych grup odbiorców. Sprawdź, czym jest branding i jak wpływa na skuteczną komunikację z klientami. Przy naszej pomocy stworzysz odpowiednią tożsamość wizualną i silną markę.

Poznajemy markę i jej otoczenie

Zrozumienie potrzeb odbiorców swojej marki przekłada się na wyniki działań związanych z budowaniem wizerunku firmy i marketingiem. Twoja marka to coś więcej niż sama nazwa. Jest to przede wszystkim jej wyjątkowy charakter, unikalne wartości czy zróżnicowana oferta rynkowa. Wszystkie te elementy wpływają na zaufanie klientów, którzy stają się świadomi tego, że Twoja marka przyniesie im korzyść.

Tworzymy kluczowe elementy identyfikacji

Identyfikacja marki to zbudowanie przewodniego motywu - graficznego lub słowno-graficznego - charakterystycznego dla Twojego biznesu. Ogromne znaczenie ma tutaj odpowiednie zestawienie kolorów i typografia. Logotyp czy key visuale powinny obrazować wartości firmy. Są one stworzone po to, aby odbiorca każdego przekazu budował swoją świadomość i identyfikował markę, nie myląc jej z żadną inną.

Budujemy spójny wizerunek firmy

Brand (marka) to swego rodzaju obietnica. Twoja firma w ten sposób daje klientom gwarancję pewnych właściwości produktu. Analiza rynku i konkurencji umożliwia wybranie tego, co wyróżnia Twój brand na tle konkurencji. Następnie konieczne jest przedstawienie wyników analizy w formie materiałów marketingowych. Przygotowanie odpowiedniego projektu pozostaw profesjonalistom - tym zajmują się nasi specjaliści.

Co dokładnie projektujemy?

Twoja marka to pewnego rodzaju zobowiązanie wobec klientów. To ona dostarcza informacji, czego mogą oczekiwać od Twoich produktów i usług. Jest to również komunikat o tym, co odróżnia ofertę firmy od konkurentów rynkowych. Dlatego jedną z elementarnych i najważniejszych kwestii jest spójność komunikacji. Pozwól naszym ekspertom stworzyć projekt materiałów marketingowych zgodny z najwyższymi standardami.

Modele 3D

Witryny sklepowe

Grafiki na samochody

Grafiki na odzież

Animacje

Prezentacje

Teczki

Papier firmowy

Pieczątki

Wizytówki

Koperty

Notatnik

Opakowania i etykiety

Materiały POS

Ulotki

Plakaty

Vouchery i zaproszenia

Billboardy i bannery