Planets

Skuteczny web design

Potężny i dobrze zbudowany projekt strony internetowej wpływa na dostarczanie rozwiązań biznesowych i zwiększa wartość Twojej marki. Stworzenie witryny przyjaznej użytkownikom przekłada się bezpośrednio na sprzedaż.

Potężny i dobrze zbudowany projekt strony internetowej wpływa na dostarczanie rozwiązań biznesowych i zwiększa wartość Twojej marki. Stworzenie witryny przyjaznej użytkownikom przekłada się bezpośrednio na sprzedaż.

Przemyślana struktura

Przemyślana struktura

Dobrze zaplanowane projektowanie stron internetowych przekłada się na możliwość realizacji Twoich celów biznesowych.

Intuicyjny interfejs

Intuicyjny interfejs

Interaktywny sposób zarządzania relacjami b2c to wiele, różnych możliwości - od MVP do w pełni dedykowanego rozwiązania.

Pozytywne doświadczenia

Pozytywne doświadczenia

Budowanie długotrwałej relacji i odpowiednich doświadczeń klientów to jeden z naszych podstawowych celów.

Odpowiedni proces gwarantuje wysoką jakość

Sukces podczas realizacji projektu opiera się na dokładnym planowaniu - krok po kroku. Oferujemy pomoc w wykonaniu prostego i szybkiego planu dotyczącego rozwoju projektu. W trakcie przygotowania koncepcji kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość podczas jej wdrożenia oraz podniesienie wydajności pracy zespołu.

Poznanie potrzeb

Podstawą każdego procesu twórczego jest skupienie się na potrzebach i celach projektu. Konieczne jest słuchanie i zadawanie pytań - efektem tych dwóch elementów jest zrozumienie oczekiwań klienta i stworzenie założeń projektowych.

Koncepcja graficzna

Na etapie projektowania skupiamy się przede wszystkim na doświadczeniu użytkownika, funkcjonalności i przydatności produktu. Zapewniamy użytkownikom dostosowanie parametrów do ich założeń i oczekiwań.

Szczegółowe makiety

Bardzo ważnym etapem podczas procesu realizacji jest struktura rozmieszczenia informacji w ramach całego projektu. Szczegółowe makiety umożliwiają rozmieszczenie go w czasie i oszacowanie kosztów.

Projekt kompletnego layout'u

Sukces każdego projektu uzależniony jest od dobrego planu. Koncepcja projektu powinna uwzględniać różne wyniki, aby uniknąć pułapek, zapewniając jednocześnie odpowiednie parametry do jego dalszej realizacji.

Rodzaje projektów które realizujemy

Wierzymy, że podstawą każdego dobrego projektu jest odpowiedni design. W zależności od efektu oczekiwanego przez klienta projekt powinien wskazywać konkretne procesy, co umożliwia określenie najlepszego sposobu i czasu ich wykonania tak, aby praca nad produktem była efektywniejsza.

Aplikacje internetowe

Proponujemy stworzenie skutecznych aplikacji internetowych, które zwiększą Twoją wiarygodność i poprawią połączenie z klientami. To przełoży się wyższe marże biznesowe. Zapewniamy w pełni interaktywny sposób zarządzania relacjami b2c.

Strony i serwisy

Za priorytet stawiamy sobie dostarczenie naszym klientom wysokiej jakości zoptymalizowanych usług internetowych. Budujemy kompletne, nowoczesne strony internetowe, dzięki czemu Ty możesz budować lub rozwijać swój biznes online.

Sklepy internetowe

Dzięki naszym działaniom zyskasz bezpieczny, szybki i bogaty w funkcje sklep internetowy, który zapewnia dobre wyniki sprzedażowe i wysoką pozycję w Google. To wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć lub zwiększyć sprzedaż internetową.