Menu
Zamknij menu

Rozwijamy aplikacje dostosowane do każdych potrzeb biznesowych

Tworzymy nowoczesne, szybkie i bezpieczne aplikacje internetowe idealnie dopasowane do Twojego biznesu.

Zyskaj przewagę biznesową opartą na nieszablonowych rozwiązaniach

Tworzymy dedykowane aplikacje oparte na nowatorskich pomysłach, które dają możliwość zdobycia przewagi nad konkurencją. Prowadzą również do realizacji wyznaczonych celów firmy - niezależnie od jej charakteru i wielkości.

Kliknij w button
Szybkość działania

Szybkość działania

Twój pomysł przenosimy do MVP (Minimum Viable Product). Dzięki temu możemy szybko wypuścić projekt, potwierdzić wczesne założenia dotyczące modelu biznesowego i ustalić plan rozwoju.

Najnowsze technologie

Najnowsze technologie

Podstawą tworzonych aplikacji jest szybkość i bezpieczeństwo przy jednoczesnym dostosowaniu do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych. Wykorzystujemy najnowsze technologie, co czyni aplikacje użytecznymi oraz innowacyjnymi.

Elastyczne zarządzanie

Elastyczne zarządzanie

Każdy projekt realizujemy według indywidualnie dopasowanej metodologii. Wykorzystanie Agile umożliwia nam innowacyjne - elastyczne i łatwe zarządzenie projektem. Kierunek rozwoju aplikacji jest elastyczny i otwarty na modyfikację.

Expano WMS
Expano WMS

Aplikacja typu WMS - Kontrola magazynu na wyższym pziomie

"Jesteśmy pod dużym wrażeniem sposobu działania, według którego realizowane były kolejne etapy projektu. W relatywnie krótkim czasie wspólnie udało się nam stworzyć funkcjonalne rozwiązania znacznie ułatwiające codzienną pracę magazynu."

Konrad Ignacyk
Konrad Ignacyk

Head of Logistics @ Tradecron

Sprawdz Case Study aplikacji WMS

Plan działania dostosowany do Twojego biznesu

Realizujemy projekt kroku po kroku, począwszy od jego zaplanowania do wdrożenia. Jest to gwarancja sukcesu i zadowolenia Twoich klientów.

 1. 01

  Analiza biznesowa oraz Dokumentacja Wymagań Projektu

  Analiza biznesowa oraz Dokumentacja Wymagań Projektu

  Kluczowy etap - analiza biznesowa oraz stworzenie dokumentacji wymagań projektu pozwalają nam doprecyzować wszelkie funkcjonalności aplikacji i ustalić koszty realizacji.

 2. 02

  Wybór technologii i plan realizacji

  Wybór technologii i plan realizacji

  Wybór właściwych technologii i wytyczenie ścieżki realizacji projektu ma wpływ na wydajność pracy i umożliwia nam bardzo szybkie wdrożenie.

 3. 03

  Makietowanie projektu

  Makietowanie projektu

  Wszystkie ustalone założenia projektowe przenosimy na mockup'y, dzięki którym porządkujemy wygląd i treść. Na ich podstawie tworzymy aplikacje internetowe.

 4. 04

  Realizacja projektu

  Realizacja projektu

  Podejmujemy prace realizacyjne zgodne z ustalonym harmonogramem - testujemy i monitorujemy zmiany, dzięki czemu określamy ich poprawność i skuteczność.

 5. 05

  Utrzymanie aplikacji i rozwój

  Utrzymanie aplikacji i rozwój

  Po zrealizowaniu projektu utrzymujemy go, rozwijamy oraz udoskonalamy poprzez wprowadzenie kolejnych funkcjonalności.

Specjalizujemy się w technologiach umożliwiających rozwój małych i dużych biznesów oraz startupów

Dopasujemy odpowiednią technologię, która będzie odpowiedzią na Twoje oczekiwania niezależnie od tego, w jakiej działasz branży i pozwoli Ci zbudować przewagę nad konkurencją.

Ruby on Rails

Ruby on Rails

Technologia gwarantująca szybki proces realizacji Twojego projektu i jego przejrzystość. To również możliwość rozbudowy aplikacji o dodatkowe funkcje.

Elastic Search

Elastic Search

Technologia niezwykle skuteczna podczas przeszukiwania i przetwarzania dużej ilości danych - wpływająca na doświadczenia i zadowolenie użytkowników aplikacji.

React

React

Technologia przekładająca się na maksymalizację płynności aplikacji. Dzięki niej budujemy bardzo dynamiczne i wydajne interfejsy przyjazne użytkownikom.