Menu
Zamknij menu

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kredytach

Data realizacji:
banksecrets.pl
banksecrets.pl
banksecrets.pl
 • Typ projektu:

 • Zakres prac:

  • back-end
  • front-end
  • design
 • Technologie:

  • React

Założeniem projektu było stworzenie atrakcyjnej wizualnie platformy, która będzie dostępna w różnych wersjach językowych zarządzanych z jednego miejsca. W każdej z nich konieczne było uwzględnienie spersonalizowanej oferty bankowej - dostosowanej do konkretnego kraju. Podstawą było również dostosowanie technologii wpływających na szybkość ładowania witryny i dostępnych treści.

Projekt został zrealizowany profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem.
Robert Niechciał

Robert Niechciał

CEO @ banksecrets.pl

 1. 01
  Wyzwania
  • Dedykowana identyfikacja wizualna - przejrzysta i odpowiednia do specyfiki branży.
  • Różne wersje językowe z uwzględnieniem treści dostosowanych do konkretnego kraju.
  • Platforma zapewniająca szybkość ładowania treści zadowalającą klientów.
 2. 02
  Proces
  • Zaprojektowane logo złożonego z kłódki oraz range buttona - zgodnie z zasadą złotego podziału.
  • Rozpoczęcie prac technicznych na podstawie React.js. i połączenie Frontu po API z panelem administracyjnym..
  • Przygotowanie front-endu i połączenie go z systemem CMS.
 3. 03
  Rezultaty
  • Przejrzysta i spójna kreacja graficzna podkreślająca wizerunek strategiczny marki.
  • Spersonalizowane oferty bankowe w 9 wersjach językowych na osobnych domenach.
  • Prosta struktura serwisu SEO friendly umożliwiająca szybką indeksację i pozyskanie ruchu organicznego z wyszukiwarek.

Identyfikacja wizulana

Na potrzeby platformy została zaprojektowana dedykowana identyfikacja wizualna dopasowana do kontekstu biznesowego marki. Dostosowana została kolorystyka oraz typografia zapewniające spójność i przejrzystość dla użytkownika. Zaprojektowane zostało również unikalne logo nawiązujące do branży przedstawiające kłódkę będącą symbolem bezpieczeństwa oraz range button wskazujący na wybór.

Wyszukiwarka na stronie głównej

Konfiguracja wyszukiwarki, zapewniającej użytkownikom strony otrzymanie wyników, których poszukują, to jedna z najistotniejszych funkcjonalności platformy. Opracowany na potrzeby strony mechanizm jest wyjątkowo czytelny i prosty w obsłudze, co gwarantuje proste wyszukiwanie odpowiednich ofert dostosowanych do oczekiwań.

Czytelna karta produktu

Odpowiednio zaprojektowana i skonfigurowana karta produktu skłania użytkowników do skorzystania z oferty. Możliwość obliczenia dokładnej kwoty pożyczki w czasie rzeczywistym zapewnia odpowiednią wiedzę na temat każdego produktu. Dodatkowo na karcie potencjalny klient znajduje odpowiedzi na podstawowe pytanie, jakie mogą pojawić się w związku z ofertą. Nie musi szukać ich na innych podstronach platformy, co zaspokaja jego potrzeby informacyjne.

Widok banku

Przygotowana dla każdego banku dedykowana podstrona zawiera najważniejsze informacje na jego temat, a także dane kontaktowe. Potencjalny klient może sprawdzić ocenę każdej z placówek, jak również opinie na jej temat wystawione przez innych użytkowników platformy.

Firma Projets to zespół specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie i są zorientowani na aktualne trendy branżowe. Umiejętność ich dostosowania do potrzeb klienta sprawiły, że wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione. Projekt został zrealizowany profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Na każdym etapie mogliśmy także liczyć na merytoryczny poziom komunikacji, co przełożyło się na bezproblemową i przyjemną współpracę. Profesjonalna pomoc, wsparcie i doradztwo — to cechy, które sprawiają, że możemy polecić Projets jako rzetelnego partnera do współpracy.
Robert Niechciał

Robert Niechciał

CEO @ banksecrets.pl

agdmaster.com
agdmaster.com

Proste zakupy bez konieczności rejestracji. Nowoczesny design i duży wybór produktów

"Zastosowane przez zespół rozwiązania przyczyniły się do stworzenia nowoczesnego, a jednocześnie przyjaznego użytkownikowi sklepu. Oprócz wykonanego projektu specjaliści zapewniają także pełne wsparcie dla naszego serwisu."

Przemysław Strzałka
Przemysław Strzałka

CTO @ agdmaster.com

Poznaj szczegóły realizacji sklepu