Menu
Zamknij menu

+600 000 produktów i setki największych marek w jednym miejscu

Data realizacji:
manwoman.co
manwoman.co
manwoman.com

Koncepcja projektu zakładała stworzenie strony z myślą o wszystkich miłośnikach mody. Ogromnym udogodnieniem jest w tym przypadku dostęp do najpopularniejszych oraz najbardziej pożądanych marek na rynku. Na wyciągnięcie ręki klient ma dostęp do wielu sklepów. Promocje, inspiracje i produkty wpisujące się w najnowsze trendy modowe - wszystko dostępne jest w jednym miejscu. Ponadto stworzony przez nasz zespół system pozwala na sprawne zarządzanie ogromną ilością informacji na temat produktów.

(...) z całą odpowiedzialnością możemy polecić Projets jako zespół do zadań specjalnych.
Robert Niechciał

Robert Niechciał

CEO @ manwoman.com

 1. 01
  Wyzwania
  • Utworzenie kilku dobrze działających sieci afiliacyjnych gromadzących setki sklepów, tysiące marek i miliony produktów.
  • Proste zarządzanie produktami z jednego miejsca i ciągła aktualizacja stanów bez komplikacji.
  • Utworzenie tagów produktów, kategorii wirtualnych i wprowadzenie nowych możliwości w zakresie ich grupowania.
 2. 02
  Proces
  • Zastosowanie nowoczesnych technologii Ruby on Rails oraz Elasticsearch.
  • Opracowanie aplikacji frontendowej opartej na React.js gwarantującej szybkość ładowania strony.
  • Uzyskanie maksymalnej wydajności aplikacji od strony frondendowej i backendowej.
 3. 03
  Rezultaty
  • Nieograniczone możliwości w zakresie dodawania produktów i dopasowania ich pod kątem indywidualnych potrzeb.
  • Przejrzysty i prosty w obsłudze panel administracyjny ułatwiający kontrolę nad wszystkimi produktami.
  • Struktura SEO friendly dająca potencjał na uzyskanie wysokich wyników organicznych w wyszukiwarkach internetowych.

Różnorodność sklepów, marek i produktów w jednym miejscu

Szeroki wybór produktów został zapewniony klientom dzięki dostępności wielu sklepów i marek na jednej stronie. Bogata oferta zróżnicowanego asortymentu dotyczy zarówno odzieży damskiej, męskiej, galanterii skórzanej, jak i akcesoriów dodatkowych. Jedna platforma odpowiada na wszystkie potrzeby zakupowe, a sam asortyment jest cały czas aktualizowany.

Filtry wyszukiwania

Filtrowanie produktów jest jedną z najważniejszych funkcji sklepu internetowego. To ona zapewnia klientowi wygodę wyszukiwania produktów, które go interesują. Zaawansowana filtracja uwzględnia takie kwestie jak kategorię produktu, kolor, cenę, markę, czy sklep. Konkretne produkty można wyszukiwać również po tagach produktów. Sam moduł odpowiadający za filtrację asortymentu jest bardzo czytelny i prosty w obsłudze, dlatego jego obsługa nie stanowi dla klienta żadnego problemu.

Blog z wieloma inspiracjami

Aktualizowany na bieżąco blog jest uzupełnieniem platformy. Stanowi doskonałe źródło informacji dla klienta. Przybliża znane marki, przedstawia wykorzystanie produktów, inspiruje i wprowadza w aktualne trendy. Wpisy blogowe są przygotowywane w czytelny dla użytkownika sposób, a ich dodatkowe elementy - linki, czy zdjęcia opisywanych produktów - sprawiają, że możliwe jest przejście do karty produktu i zapoznanie się z jego opisem i ceną.

Drugi najszybciej “rosnący” serwis w Polsce w 2019 rok

Stworzenie funkcjonalnej i odpowiednio zoptymalizowanej platformy było dla naszego zespołu wyzwaniem, z którym doskonale sobie poradziliśmy. Podjęte przy powstawaniu ManWoman działania wpisały się w trendy tworzenia stron www w 2019 roku. Wszystkie zastosowane przez nas rozwiązania przyczyniły się do tego, że serwis stał się drugą pod względem rozwoju platformą w całym kraju.

Zaprojektowanie strony obsługującej programy partnerskie jest zadaniem wymagającym doświadczenia i odpowiednich umiejętności. To właśnie te dwa czynniki zadecydowały o tym, że podjęliśmy współpracę z Projets. Na szczególną uwagę zasługuje komunikacja, która od początku była bardzo sprawna i przyjemna. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania zaproponowane przez specjalistów w zupełności spełniły nasze oczekiwania. Dlatego z całą odpowiedzialnością możemy polecić Projets jako zespół do zadań specjalnych.
Robert Niechciał

Robert Niechciał

CEO @ manwoman.com

banksecrets.pl
banksecrets.pl

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kredytach

"Profesjonalna pomoc, wsparcie i doradztwo — to cechy, które sprawiają, że możemy polecić Projets jako rzetelnego partnera do współpracy."

Robert Niechciał
Robert Niechciał

CEO @ banksecrets.pl

Case study banksecrets.pl